Naujienos ir patarimai

Įžvalgos, naujienos ir aktuali informacija smulkaus verslo atstovams

Sąskaitų finansavimas - kai pinigų už prekes reikia dabar


Kai pinigų už parduotas prekes reikia dabar, „Noviti finance“ rekomenduoja pasinaudoti faktoringu – sąskaitų finansavimo paslauga. Neįkeičiant jokio turto įmonėms suteikiame faktoringo limitą iki 25 000 eurų.

Finansuojame iki 90 proc. sąskaitų sumos bei galime pasiūlyti kitus finansavimo sprendimus – verslo paskolas ir mokėjimo atidėjimo garantiją.

„Mūsų prioritetas – įsigilinus į kiekvieno kliento poreikius pasiūlyti jam tinkamiausią finansavimo sprendimą. Vienam galbūt naudingiausia imti verslo paskolą, kitam aktualiausia sąskaitų finansavimo paslauga, o tam, kuris, kuris nori išvengti rizikos nuo nemokių klientų, galime pasiūlyti mokėjimo atidėjimo garantiją“, – sako verslo finansuotojo „Noviti finance“ vadovas Linas Armalys.

Jungtinis sprendimas, siekiantiems apsidrausti nuo nemokių klientų

Faktoringą, kaip paprastą ir lanksčią sąskaitų apmokėjimo paslaugą, dažniausiai renkasi smulkaus ir vidutinio dydžio įmonės, norinčios efektyviai valdyti pinigų srautus ir subalansuoti apyvartines lėšas. Faktoringas joms suteikia galimybę pritraukti daugiau pirkėjų (kitų įmonių) suteikiant ilgesnius atsiskaitymo terminus.

Visgi tradicinis faktoringas įmonėms kliento nemokumo atveju neapsaugo nuo papildomų išlaidų ir laiko sąnaudų. Todėl siūlome jungtinį sprendimą – faktoringą su mokėjimo atidėjimo garantija. Šis unikalus sprendimas padės ne tik gauti lėšas už parduotas prekes dabar, bet ir apdraus nuo pirkėjo nemokumo.

Faktoringas naudingas, nes:

 • padeda efektyviau valdyti ir planuoti pinigų srautus ir greičiau gauti pinigus už parduotas prekes ar paslaugas;

 • suteikia galimybę gautas apyvartines lėšas panaudoti kitoms reikmėms: naujoms prekėms, gamybai, verslo plėtrai;

 • leidžia suteikti palankesnes sąlygas klientams.


 • Kas yra faktoringas ir kaip jis veikia?

  Kai klientas pageidauja įsigyti prekių su mokėjimo atidėjimu, o Tau reikalingas sąskaitų apmokėjimas nedelsiant, kreipkis į „Noviti finance“ dėl faktoringo paslaugos. Tą padaryti gali telefonu +370 630 50001 arba el.paštu: [email protected] Taip pat gali iš karto užpildyti paraišką internete.

  Paraiškos pildymas truks tik kelias minutes. Elektroniniu būdu pasirašius sutartį, pinigai Tavo sąskaitoje bus dar tą pačią dieną.

  Savo klientams, kurie pakartotinai kreipiasi į mus dėl finansavimo tolimesnei verslo plėtrai, siūlome palankesnes sąlygas ir išskirtinius pasiūlymus.

  „Noviti finance“ – sėkmingo verslo partneris!
  Taip pat skaitykite: