Naujienos ir patarimai

Įžvalgos, naujienos ir aktuali informacija smulkaus verslo atstovams

Klientai „Noviti finance“ paslaugas vertina aukščiausiu balu


Teigiama klientų patirtis ir pasitenkinimas mūsų paslaugomis – vienas esminių „Noviti finance“ siekių nuo pat įmonės veiklos pradžios.
Stengiamės įsiklausyti į kiekvieno kliento situaciją, individualius verslo poreikius ir pasiūlyti tinkamiausius finansavimo sprendimus. Siekdami patenkinti verslo poreikius nuolat tobuliname finansavimo produktus. Siūlome lanksčias sąlygas ir ieškome inovatyvių sprendimų, padedančių priartinti finansavimą smulkiam ir vidutiniam verslui bei pagerinti aptarnavimą.

Tam, kad galėtume įvertinti klientų patirtį objektyviai, nuo šių metų balandžio mėnesio atliekame NPS (angl. „net promoter score“) tyrimą, kurio metu vertinamas klientų pasitenkinimo rodiklis ir indikuojama, kokia klientų dalis rekomenduoja bendrovės paslaugas kitiems.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad klientai mūsų paslaugas ir aptarnavimą vertina ypatingai aukštu balu - 9,8 iš 10-ies ir mus, kaip verslo finansavimo partnerius, rekomenduotų savo kolegoms, draugams ir pažįstamiems.

Didžioji dalis klientų pažymi, kad mūsų paslaugas ir aptarnavimą aukščiausiu balu vertina dėl greitai priimamų sprendimų, aiškiai pateiktos informacijos, malonaus bendravimo ir palankių paskolos sąlygų. Įvertinama ir tai, kad, bendradarbiaudami su INVEGA, galime savo klientams pasiūlyti papildomas pagalbos priemones verslui, pavyzdžiui, palūkanų kompensavimą.

Mūsų klientų atsiliepimus galite rasti čia.

Klientus laikome svarbiausiais partneriais, tad kiekvienam iš jūsų norime padėkoti už įkvėpimą tobulėti bei ieškoti vis naujų būdų, kaip galime užtikrinti sąžiningą ir skaidrų finansavimą smulkaus ir vidutinio verslo atstovams.
Taip pat skaitykite: