Naujienos ir patarimai

Įžvalgos, naujienos ir aktuali informacija smulkaus verslo atstovams

Paskolos nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams išdalintosNuo koronaviruso labiausiai nukentėjusiam verslui lengvatinės valstybės paskolos išdalintos. „Noviti finance“, viena pirmųjų sudariusi priemonės įgyvendimo sutartį su INVEGA, aktyviai prisidėjo prie sėkmingo ir spartaus priemonės įgyvendinimo ir užtikrino paskolų prieinamumą daugybei dėl pandemijos stokojančių įmonių ir verslininkų.

Buvome vieni aktyviausių Investicijų ir verslo garantijos INVEGA partnerių, skirstydami šias lengvatines paskolas, ir per šį laiką padėjome daugiau nei 580 šalies įmonių. Joms išdavėme 32 mln. eurus.

Įmonės, labiausiai nukentėjusios nuo COVID-19, paraiškas dėl INVEGOS paskolų galėjo teikti iki liepos 31 d.

Iš viso INVEGOS paskolomis labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams pasinaudojo beveik trys su puse tūkstančio šalies įmonių. Per finansų tarpininkus jiems buvo paskolinti 200 mln. eurų.

Lengvatinės paskolos be užstato ir su itin mažomis palūkanomis smulkiam ir vidutiniam verslui buvo teikiamos siekiant padėti su sunkumais dėl COVID-19 protrūkio susiūrusioms įmonėms padengti būtiniausias išlaidas: darbuotojų atlyginimus, nekilnojamo turto nuomos ir komunalines išlaidas, paskolos administravimo mokesčius ir kt.

Didžiuojamės savo komanda, kuri negailėdama savo laiko dirbo tam, kad valstybės finansinė pagalba šalies įmones pasiektų maksimaliai greitai.

Jeigu nespėjote pasinaudoti lengvatinėmis valstybės paskolomis, kreipkitės į mus el. paštu [email protected] arba tel. 8 630 50001. Kartu rasime jūsų verslui tinkamiausią finansavimo sprendimą.
Taip pat skaitykite: