Naujienos ir patarimai

Įžvalgos, naujienos ir aktuali informacija smulkaus verslo atstovams

Verslo paskola su valstybės parama pigiauVienas pirmųjų sutartį su INVEGA dėl atnaujintos verslo paramos priemonės „Alternatyva“ pasirašęs finansuotojas „Noviti finance“ tvariai veikiančias įmones kviečia kreiptis dėl finansavimo investicijoms ir apyvartiniam kapitalui palankesnėmis sąlygomis.

„Smulkiajam verslui šiandien prasideda naujas etapas: dar niekada Lietuvoje verslo finansavimas nebuvo taip lengvai prieinamas ir už tokią gerą kainą. Tai yra išskirtinė pagalba ir galimybė mūsų šalies verslui, ypač smulkiajam, kuriam iki šiol pasiskolinti buvo gana sudėtinga ir brangu. Mes, „Noviti finance“, turime tikslą, kad į mus kreipęsis verslas šį finansavimą gautų kaip galima greičiau ir geriausiomis sąlygomis“, – sako „Noviti finance“ vadovas Linas Armalys.

Pagal atnaujintą „Alternatyvos“ priemonę lengvatinės verslo paskolos teikiamos laikotarpiui iki 5 metų. Paskolos iki 50 000 Eur teikiamos be užstato ir tik su daliniu laidavimu. Didesnėms sumoms, iki 500 000 Eur, paskolos išduodamos su NT užstatu.

Matydami didžiulį verslo poreikį skolintis ir skatindami sėkmingą jo augimą, mes savo klientams siūlome skolintis ne tik pigiai, bet ir saugiai.
„Noviti finance“ netaiko sutarties mokesčio, kol nėra gautas finansavimas. Įmonėms pageidaujant, sutarties mokestis gali būti nukeltas vėlesniam laikui - jį sumokėti galima per 3 mėn. nuo paskolos pasirašymo momento.

Taip pat, jeigu įmonei patogiau, pirmuosius 4 mėnesius ji gali mokėti tik palūkanas ir taip susimažinti finansinę naštą. Be to, verslo nesėkmės atveju laiduotojams taikomos 0 proc. palūkanos - mes nesipelnome iš verslo bėdų.

Priemonės „Alternatyvos“ įgyvendinimui šiuo metu skirtas 50 mln. eurų biudžetas. Įmonės, norinčios pasinaudoti investicinio bei apyvartinio finansavimo paslaugomis pagal šią priemonę, paskolos sutartis su „Noviti finance“ gali pasirašyti iki 2022 m. gruodžio 31 d.

Taip pat primename, kad verta pasinaudoti kita INVEGOS priemone - palūkanų kompensavimu investicinėms verslo paskoloms.
Taip pat skaitykite: