Naujienos ir patarimai

Įžvalgos, naujienos ir aktuali informacija smulkaus verslo atstovams

„Noviti finance“ nuo šiol ir Latvijoje


Nuo šiol „Noviti finance“ verslo paskolas palankiomis sąlygomis teikia ir kaimyninės Latvijos įmonėms. Rygoje įsteigtas įmonės filialas, kuriame teikiamos verslo paskolos iki 25 000 EUR. Jas grąžinti galima per laikotarpį iki dvejų metų. Kaip ir Lietuvoje, taip ir Latvijoje, įmonės turi galimybę paskolą prasitęsti ar nemokamai grąžinti anksčiau laiko.

Skatindama smulkaus verslo augimą „Noviti finance“ teikia finansavimą ir naujai įsisteigusioms įmonėms. Norint gauti verslo paskolą joms tik reikia internetu pateikti paraišką. Sprendimas dėl įmonei suteikiamo finansavimo priimamas dar tą pačią dieną.

„Noviti finance“ vadovas Linas Armalys tvirtina, kad Baltijos šalyse smulkaus ir jauno verslo skolinimosi galimybės yra ribotos.

„Jau kurį laiką atidžiai analizavome Latvijos rinką ir pastebėjome, kad čia trūksta konkurencingų bei efektyvių smulkaus ir vidutinio verslo finansavimo paslaugų. Todėl ir buvo priimtas sprendimas žengti į Latvijos rinką su novatoriškais finansiniais sprendimais“, – sako „Noviti finance“ vadovas.

Bendrovės tikslą – suteikti smulkaus verslo atstovams galimybes ir palankesnes sąlygas pasiskolinti apyvartinėms lėšoms ar investicijoms bei tokiu būdu prisidėti prie spartesnės jų įmonių plėtros – remia ir Europos investicijų fondas (EIF). Su juo „Noviti finance“ vasario mėnesį pasirašė garantijų susitarimą pagal Europos Sąjungos užimtumo ir socialinių inovacijų programą (EaSI).

Pagal šį susitarimą „Noviti finance“ įmonėms, kuriose dirba ne daugiau kaip 9 darbuotojai, finansavimą teiks su žemesne palūkanų norma, be užstato ir daugeliu atvejų be laidavimo.

Pateik paraišką dėl paskolos su EIF garantija ir gauk mūsų pasiūlymą dar šiandien!


Taip pat skaitykite: