Dažniausiai užduodami klausimai

Mes esame už skaidrų ir partnerišką skolinimą ir tai įrodome neslėpdami tikrųjų palūkanų ir nekurdami papildomų mokesčių. Teikiant paskolą mums rūpi jūsų mokumo įrodymas, bet tam prašome tik kelių svarbiausių, o ne krūvos nereikšmingų dokumentų. Tam, kad taupytume jūsų brangų laiką, visus juos tvarkome nuotoliniu būdu.

Gavę jūsų paraišką atsakysime per 1 darbo dieną. Per 1 darbo dieną peversime ir pinigus į jūsų sąskaitą po tai, kai elektroniniu būdu pasirašysite verslo paskolos sutartį.

Esame lankstūs, todėl siūlome jūsų verslui tinkamus finansavimo sprendimus. Paskolas iki 50 000 Eur teikiame be turto įkeitimo. Didesnes paskolas, nuo 50 000 iki 200 000 Eur, teikiame su nekilnojamojo turto užstatu.

Finansų sritis yra paini ir sudėtinga, todėl norime būti partneriu, kuriuo galite pasitikėti. Siekiame, kad prieš pasirašydami sutartį suprastumėte visas jos sąlygas. O jei jūsų įmonės finansinė situacija tampa sunki, įmokas atidedame arba prailginame mokėjimo terminą.

Net jeigu kliento verslas galiausiai nepasiseka, mes sudarome sąlygas paskolą išsimokėti nemokamai ir pagal patogesnį, pratęstą grafiką. Esame vieninteliai finansuotojai rinkoje, kurie nesipelno iš kliento nesėkmės.

Mūsų partneriai

European Commission logo
Invega logo
EIF logo
EBRD logo
Žinių radijas logo
BNI logo