Dažniausiai užduodami klausimai

Raskite atsakymus į savo klausimus. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su mumis!

Mes esame už skaidrų ir partnerišką skolinimą ir tai įrodome neslėpdami tikrųjų palūkanų ir nekurdami papildomų mokesčių. Teikiant paskolą mums rūpi jūsų mokumo įrodymas, bet tam prašome tik kelių svarbiausių, o ne krūvos nereikšmingų dokumentų. Tam, kad taupytume jūsų brangų laiką, visus juos tvarkome nuotoliniu būdu.

Gavę jūsų paraišką atsakysime per 1 darbo dieną. Per 1 darbo dieną peversime ir pinigus į jūsų sąskaitą po tai, kai elektroniniu būdu pasirašysite verslo paskolos sutartį.

Esame lankstūs, todėl siūlome jūsų verslui tinkamus finansavimo sprendimus. Paskolas iki 50 000 Eur teikiame be turto įkeitimo. Didesnes paskolas, nuo 50 000 iki 200 000 Eur, teikiame su nekilnojamojo turto užstatu.

Finansų sritis yra paini ir sudėtinga, todėl norime būti partneriu, kuriuo galite pasitikėti. Siekiame, kad prieš pasirašydami sutartį suprastumėte visas jos sąlygas. O jei jūsų įmonės finansinė situacija tampa sunki, įmokas atidedame arba prailginame mokėjimo terminą.

Net jeigu kliento verslas galiausiai nepasiseka, mes sudarome sąlygas paskolą išsimokėti nemokamai ir pagal patogesnį, pratęstą grafiką. Esame vieninteliai finansuotojai rinkoje, kurie nesipelno iš kliento nesėkmės.

Pirmiausia reikia užpildyti paraišką. Tai nieko nekainuoja, o užtruksite vos kelias minutes. Gavę paraišką su jumis nedelsdami susisieksime ir paprašysime atsiųsti įmonės sąskaitos išrašą, naujausią balansą ir pelno (nuostolio) ataskaitą. Paprastai šių dokumentų ir mums prieinamų išorinių duomenų apie įmonę pakanka, kad galėtume priimti sprendimą dėl verslo paskolos suteikimo.

Verslo paskolas iki 200 000 Eur teikiame laikotarpiui iki 36 mėnesių.

Jeigu jūsų verslą ištiktų netikėti sunkumai, visada galime pasikalbėti dėl paskolos termino pratęsimo. Net ir prailginę paskolos terminą nedidinsime palūkanų ir neprašysime papildomų garantijų.

Taip, paskola verslui gali būti grąžinta prieš paskolos sutartyje nustatytą terminą.

Gavę jūsų paraišką, atsakysime jums per 1 darbo dieną. Elektroniniu būdu pasirašius paskolos sutartį, pinigus į jūsų nurodytą sąskaitą pervedame per 1 darbo dieną. Užpildyti paraišką galite internetu, o norint pasirašyti paskolos sutartį vykti taip pat niekur nereikės – tereikia turėti mobilųjį parašą arba „Smart-ID“ programėlę.

Paskolos verslui sutartis pasirašoma mobiliuoju parašu arba su „Smart-ID“ programėle. Norint gauti verslo paskolą vykti niekur nereikės. Gavę mūsų verslo paskolos pasiūlymą, sutartį elektroniniu būdu galėsite pasirašyti iškart.

Taip, paskolas iki 50 000 Eur be turto įkeitimo suteikiame įmonėms, kurios veikia ne mažiau nei 3 mėnesius, o mėnesinė apyvarta yra bent 5 000 Eur. Mes tikime jaunu verslu ir siekiame jam padėti sparčiau augti teikdami lanksčius, greitus ir sąžiningus verslo finansavimo sprendimus. Patarsime, padėsime ir palaikysime jus kiekviename finansavimo žingsnyje.

Esame už partnerystę grįstą pasitikėjimu, todėl mes teikiame sąžiningas verslo paskolas. Mūsų verslo paskolos sąlygos yra aiškios, mes netaikome jokių paslėptų mokesčių.

„Noviti Finance“ verslo paskolos kainą sudaro tik dvi dalys:

  1. Sutarties mokestis.
  2. Metinės palūkanos.

Konkreti verslo paskolos kaina priklauso nuo to, kokią sumą ir kuriam laikui skolinsitės bei jūsų įmonės rizikingumo.

Paraiškos teikimas yra nemokamas.

Pažymos išdavimo mokestis - 50 Eur.

Kiekviena verslo situacija yra individuali. Prieš priimant galutinį sprendimą skolintis, svarbu viską gerai apgalvoti. Būtina įvertinti, kokią naudą paskola suteiks jūsų verslui. Jeigu jos reikia kitų skolų apmokėjimui, paskola greičiausiai nepadės, o tik taps dar viena finansine našta. Imti paskolą verslui verta tuomet, kai pinigų reikia verslo plėtrai, naujiems įrengimams, papildomoms žaliavoms įsigyti ar apyvartinėms lėšoms. Verslo paskola yra geras sprendimas, jei ji padės uždirbti ir, padengus skolinimosi bei kitas išlaidas, gauti daugiau pelno.

Šiuo metu skolintis verslo plėtrai ypač palanku, nes galite susigrąžinti didžiąją dalį sumokėtų palūkanų per INVEGĄ.

Verslo paskolas iki 50 000 Eur teikiame be užstato. Siekiame padėti mažiems ir jauniems verslams augti, todėl stengiamės, kad finansavimą jiems gauti būtų kuo paprasčiau.

Verslo paskola su laidavimu taupo svarbiausius jūsų verslo resursus: laiką ir pinigus. Todėl, jeigu jums skubiai reikia santykinai nedidelės sumos (iki 50 000 Eur), pavyzdžiui, neplanuotiems technikos remonto darbams ar papildyti sandėlį naujomis, netikėtai pasibaigusiomis prekėmis, paskolą su laidavimu gausite be didelės biurokratijos ir papildomų išlaidų. Paskolą su nekilnojamojo turto užstatu gauti užtruksite ilgiau, nes vien turto vertinimas gali užtrukti iki keturių dienų, be to prisideda notaro ir hipotekos mokesčiai.

Susigrąžinti iki 40 % savo sumokėtų palūkanų galite pasinaudoję valstybės finansų įstaigos INVEGA palūkanų kompensavimo priemone. Dėl palūkanų kompensavimo tiesiogiai į INVEGĄ gali kreiptis smulkios ir vidutinės įmonės, gavusios investicinę paskolą, atitinkančią palūkanų kompensacijos priemonės sąlygas.

Norėdami susigrąžinti sumokėtas palūkanas apsilankykite INVEGOS puslapyje ir ten užpildykite paraišką. Instrukciją rasite čia: https://invega.lt/lt/palukanu-kompensavimas/. Jūsų bus taip pat paprašyta pateikti keletą dokumentų – SVV deklaraciją, paskolos sutartį ir kt.

Paskolos su žemesne palūkanų norma ir, dažnu atveju, be laidavimo pagal EIF garantiją teikiamos įmonėms:

  • kurios yra registruotos Lietuvoje, Latvijoje arba Estijoje;
  • kuriose dirba iki 10-ies darbuotojų;
  • kurių metinė apyvarta arba balanse nurodyto turto vertė neviršija 2 mln. Eur;
  • kurioms nėra iškelta bankroto byla.

EIF garantuojamos paskolos iki 50 000 Eur su sumažinta palūkanų norma, be jokio užstato, tik su laidavimu. Šis finansavimas yra remiamas pagal garantiją, kuri finansuojama pagal Europos Sąjungos užimtumo ir socialinių inovacijų programą (EaSI).

Jei matote, kad vėluosite sumokėti įmoką keletą dienų, nedelsdami susisiekite su mumis tel. 8 630 31130. Aptarsime, kaip kartu išspręsti susiklosčiusią situaciją. Kai kuriais atvejais savo klientams galime pasiūlyti nemokamai atidėti įmokas iki 4 mėnesių (įmokų mokėjimų atidėjimas gali būti taikomas tik dar neišrašytoms sąskaitoms, padengus esamą skolą).

Jei jūsų įmonei veiklą tektų nutraukti, paskolą galėsite perkelti laiduotojui. Iš verslo bėdų nesipelnome, todėl laiduotojui taikysime 0 % palūkanų. Tai reiškia, kad laiduotojas mokės tik neišmokėtos paskolos likutį. Pavyzdžiui, jei jūsų paskolos likutis yra 5 000 Eur, šią sumą jūs, kaip laiduotojas, galėsite išmokėti su 0 % palūkanų per 36 mėn. Mėnesinė įmoka bus 138,88 Eur. Išmokėjus paskolą tokiu būdu, laiduotojo kredito istorija lieka nesugadinta.

Svarbu:

Nemokumo atveju ir nepasinaudojus aukščiau išvardintomis galimybėmis, sutartis yra nutraukiama ir perduodama išieškojimui. Atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju:

  1. Išieškojimo atveju paskolos likutis dėl delspinigių, teisinių išlaidų, antstolių taikomų mokesčių reikšmingai išaugs. Pvz., vietoje 5 000 Eur galimai būsite skolingi ~6 500 Eur. Pirmiausia bus dengiamos išieškojimo teisinės išlaidos, netesybos (baudos, delspinigiai), nesumokėtos palūkanos, antstolių išlaidos ir tik paskiausiai, likusiomis lėšomis, dengiamas faktinis skolos likutis.
  2. Skolos suma ženkliai padidės dėl antstolių patirtų vykdymo išlaidų ir teisininkų išlaidų, susijusių su skolos išieškojimo veiksmais. Sutartinės netesybos (baudos ir delspinigiai) sąlygoja tai, jog kredito sutarties nutraukimo atveju faktinė skolos suma galimai išauga ~30 proc., skaičiuojant nuo paskolos likučio. Paskolos pabrangimas reikšmingai priklauso ir nuo to, per kiek laiko padengiama skola.
  3. Bus sugadinta kredito istorija. Tai reikštų, kad ateityje nebegalėtumėte gauti paskolų, būtų areštuojamos jūsų asmeninės sąskaitos ir turtas.
  4. Skolų turinčios įmonės ir jų savininkai dažnu atveju praranda galimybę pasinaudoti tiek esamomis, tiek būsimomis valstybės verslo paramos priemonėmis.

Suprantame, kad nutinka visko. Todėl, jei dėl rimtų priežasčių vėluosite sumokėti įmokas iki 10 dienų ir mus apie tai informuosite, delspinigių jums netaikysime.

Susidūrę su finansiniais sunkumais, būtinai su mumis susiekite. Kartu ieškosime būdų, kaip galėtume jums finansinę naštą palengvinti. Kai kuriais atvejais savo klientams galime pasiūlyti įmokų atidėjimą ar lankstesnį mokėjimų grafiką. Nesiekiame uždirbti iš klientų nesėkmės, todėl įmokų mokėjimus atidedame neprašydami papildomų garantijų.

Verslo nesėkmės atveju, kai įmonė gauna likviduojamosios statusą, paskolą apmoka laiduotojas. Visuomet siekiame, kad paskolos grąžinimas laiduotojui būtų kiek įmanoma lengvesnis. Esame bene vieninteliai kredituotojai Lietuvoje, kurie verslo nesėkmės atveju laiduotojų neprašo sumokėti palūkanų. Jam tereikia išmokėti likutinę paskolos dalį.

Laiduotojas, kaip ir įmonė, visada gali nemokamai grąžinti paskolą anksčiau laiko. Tokiais atvejais mes netaikome jokių papildomų mokesčių.

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia pagal jūsų poreikius pritaikyti svetainės veikimą ir pagerina naršymo kokybę. Slapukai renkami ir statistiniais bei rinkodariniais tikslais. Paspaudę „Sutinku“ arba toliau naršydami svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus rasite „Noviti Finance“ Privatumo ir slapukų politikoje.

Privatumo ir slapukų politika

Mūsų partneriai