Susidūrus su paskolos grąžinimo sunkumais

Ką svarbu žinoti, jeigu vėluojate mokėti įmokas

Matote, kad vėluosite sumokėti paskolos įmoką?

Susisiekite nieko nelaukdami su mumis tel. 8 630 31130.
Kartu aptarsime, kaip galime padėti spręsti susiklosčiusią situaciją.

Atsižvelgę į konkretų atvejį, mes galime pasiūlyti:

Atidėti įmokų gražinimą

Atidėti įmokų gražinimą

Klientui susidūrus su finansiniais sunkumais galime svarstyti kuriam laikui atidėti įmokų mokėjimą. Tuo laikotarpiu tektų mokėti tik palūkanas. Svarbu - atidėjimas gali būti taikomas tik dar neišrašytoms sąskaitoms ir padengus esamą skolą.

Perkelti paskolą laiduotojui /-ams

Perkelti paskolą laiduotojui /-ams

Jei įmonė yra priversta nutraukti veiklą, verslo paskola perkeliama laiduotojui. Mes nesipelnome iš verslo bėdų, todėl verslo nesėkmės atveju, laiduotojui netaikome jokių palūkanų, t.y., jam tik reikia padengti neišmokėtos paskolos likutį.


Svarbu:

Nemokumo atveju ir nepasinaudojus aukščiau išvardintomis galimybėmis, sutartis yra nutraukiama ir perduodama išieškojimui. Atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju:

  • Išieškojimo atveju paskolos likutis dėl delspinigių, teisinių išlaidų, antstolių taikomų mokesčių reikšmingai išaugs. Pvz., vietoje 5 000 Eur galimai būsite skolingi ~ 6 500 Eur. Pirmiausia bus dengiamos išieškojimo teisinės išlaidos, netesybos (baudos, delspinigiai), nesumokėtos palūkanos, antstolių išlaidos ir tik paskiausiai, likusiomis lėšomis, dengiamas faktinis skolos likutis.
  • Skolos suma ženkliai padidės dėl antstolių ir teisininkų patirtų išlaidų, susijusių su skolos išieškojimo veiksmais. Dėl sutartinių netesybų (baudų ir delspinigių), paskolos sutarties nutraukimo atveju faktinė skolos suma galimai išaugs apie 30 proc., skaičiuojant nuo paskolos likučio. Galutinis paskolos pabrangimas priklausys ir nuo to, per kiek laiko padengiama skola.
  • Bus sugadinta kredito istorija. Tai reikš, kad ateityje nebegalėsite gauti paskolų, gali būti areštuojamos jūsų asmeninės sąskaitos ir turtas.
  • Skolų turinčios įmonės ir jų savininkai dažnu atveju praranda galimybę pasinaudoti tiek esamomis, tiek būsimomis valstybės verslo paramos priemonėmis.
skolos išieškojimas

įmokų mokėjimo būdai

Pasirinkite jums patogiausią įmokų apmokėjimo būdą

Tam, kad paskola keltų kuo mažiau rūpesčių, suteikiame galimybę įmokas apmokėti skirtingais būdais:

  • Pasirašius e. sąskaitos sutartį su savo banku. Tokiu atveju mokėjimai bus automatiškai nurašyti per 3 d. d. nuo sąskaitos išrašymo.
  • Paspaudus ant atsiųstoje sąskaitoje esančio apmokėjimo mygtuko.
  • Atlikus paprastą pavedimą pagal sąskaitoje nurodytus UAB „Noviti“ rekvizitus.
  • Užsisakius periodinius mokėjimus savo banke.
  • Grynaisiais pinigais „Perlo“ terminaluose (vienas pavedimas iki 300 Eur, bet galima daryti ir atskirus kelis pavedimus).
  • Jūsų įmoką gali sumokėti kitas asmuo ar įmonė. Sąskaitos mokėjimo paskirtyje reikės nurodyti paskolos sutarties numerį.

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia pagal jūsų poreikius pritaikyti svetainės veikimą ir pagerina naršymo kokybę. Slapukai renkami ir statistiniais bei rinkodariniais tikslais. Paspaudę „Sutinku“ arba toliau naršydami svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus rasite „Noviti Finance“ Privatumo ir slapukų politikoje.

Privatumo ir slapukų politika

Mūsų partneriai