Praneškite mums, jei turite pastabų ir pasiūlymų

Sąžiningumas, skaidrumas ir atvirumas - pagrindiniai „Noviti finance“ principai, kurių laikomės bendraudami su klientais, partneriais, investuotojais ir kolegomis.

Nuo 2016 m. teikiame verslo finansavimo sprendimus, kurie būtų aiškūs, lengvai suprantami ir sąžiningi. Pasiūlymų neužpainiojame paslėptais mokesčiais ir sąlygomis, o klientams susidūrus su sunkumais, visada ieškome sprendimo kartu.

Kviečiame teikti pasiūlymus, pastabas apie mūsų teikiamas paslaugas, aptarnavimo kultūrą ir pranešti, jeigu turite nusiskundimų.

Mums svarbi jūsų nuomonė:

  • Gavę jūsų pranešimą, atsiųsime patvirtinimą, kad jį gavome. Jeigu jūsų pradiniame pranešime nebus pakankamai informacijos, mes galime su jumis susisiekti ir paprašyti pateikti daugiau informacijos.
  • Kiekvienas gautas pranešimas yra kruopščiai išnagrinėjamas ir apsvarstomas įmonės vadovų. Užtikriname, kad nusiskundimų nagrinėjimas vykdomas nuosekliai ir konfidencialiai - įtraukiant tik tuos žmones, kurie turi būti įtraukti.
  • Išnagrinėję jūsų pastabas, nuspręsime, kokių veiksmų imtis toliau ir per 30 darbo dienų jus apie tai informuosime.

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia pagal jūsų poreikius pritaikyti svetainės veikimą ir pagerina naršymo kokybę. Slapukai renkami ir statistiniais bei rinkodariniais tikslais. Paspaudę „Sutinku“ arba toliau naršydami svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus rasite „Noviti Finance“ Privatumo ir slapukų politikoje.

Privatumo ir slapukų politika

Mūsų partneriai