Praneškite mums, jei turite pastabų ir pasiūlymų

Sąžiningumas, skaidrumas ir atvirumas - pagrindiniai „Noviti finance“ principai, kurių laikomės bendraudami su klientais, partneriais, investuotojais ir kolegomis.


Nuo 2016 m. teikiame verslo finansavimo sprendimus, kurie būtų aiškūs, lengvai suprantami ir sąžiningi. Pasiūlymų neužpainiojame paslėptais mokesčiais ir sąlygomis, o klientams susidūrus su sunkumais, visada ieškome sprendimo kartu.


Kviečiame teikti pasiūlymus, pastabas apie mūsų teikiamas paslaugas, aptarnavimo kultūrą ir pranešti, jeigu turite nusiskundimų.

Norite palikti atsiliepimą?

Laukiame jūsų laiškų el. paštu [email protected]
Atsakingai vertiname visas gautas pastabas ir imamės veiksmų nagrinėdami kiekvieną pranešimą. Mes įsipareigojame per 30 darbo dienų apsvarstyti jūsų pastabas ir pasiūlymus bei informuoti jus apie savo sprendimus.

Mums svarbi jūsų nuomonė:

  • Gavę jūsų pranešimą, atsiųsime patvirtinimą, kad jį gavome. Jeigu jūsų pradiniame pranešime nebus pakankamai informacijos, mes galime su jumis susisiekti ir paprašyti pateikti daugiau informacijos.
  • Kiekvienas gautas pranešimas yra kruopščiai išnagrinėjamas ir apsvarstomas įmonės vadovų. Užtikriname, kad nusiskundimų nagrinėjimas vykdomas nuosekliai ir konfidencialiai - įtraukiant tik tuos žmones, kurie turi būti įtraukti.
  • Išnagrinėję jūsų pastabas, nuspręsime, kokių veiksmų imtis toliau ir per 30 darbo dienų jus apie tai informuosime.

Turite daugiau klausimų?

Ieškokite atsakymo skiltyje „Dažniausiai užduodami klausimai“ arba skambinkite mums tel. 8 630 50001.

Mūsų partneriai

European Commission logo
Invega logo
EIF logo
EBRD logo
Žinių radijas logo
BNI logo