Europos Investicinio fondo garantija

verslo paskoloms iki 50 000 EUR
European Investment Fund logo European Commission logo
Pasirašę sutartį su Europos Investiciniu fondu (EIF) galime smulkiam verslui pasiūlyti finansavimą paprasčiau ir palankesnėmis sąlygomis.

Paskolas su EIF garantija įmonėms, kuriose dirba iki 10-ies darbuotojų, teikiame apyvartinėms lėšoms (žaliavoms pirkti, naujų prekių įsigijimui, darbuotojų atlyginimams) ar investicijoms (naujai įrangai, transporto priemonėms įsigyti).

EIF garantinės paskolos teikiamos pagal Europos Sąjungos užimtumo ir socialinių inovacijų programą (EaSI). Ši garantijų priemonė yra skirta mikrofinansavimui ir socialiniam verslumui skatinti. Vienas iš svarbiausių jos tikslų – didinti finansavimo prieinamumą pažeidžiamoms grupėms, norinčioms pradėti savo verslą, įkurti mikroįmones ir socialines įmones, tiek pradiniame, tiek verslo plėtros etape.

EIF garantuojama paskola:
  • Iki 50 000 EUR
  • Laikotarpiui iki 36 mėn.
  • Paskola teikiama be jokio užstato, dažnu atveju tik su daliniu laidavimu
  • Paskolai taikoma sumažinta palūkanų norma

Sėkmingai auginkite savo verslą su EIF garantuojama paskola.

Mes veikiame vadovaudamiesi EIF nustatytais Europos Gerosios praktikos principais (The European Code of Good Conduct)

Gerųjų praktikų principais apibrėžiamas vieningas Europos kreditavimo sektoriaus standartų rinkinys. Klientai gali būti užtikrinti, kad šiais principais besivadovaujančios įmonės veikia etiškai ir skaidriai. Daugiau informacijos apie Europos Gerosios praktikos principus rasite čia.

Vadovaudamiesi šia programa, pateikiame mūsų veiklos informaciją, siekdami užtikrinti veiklos skaidrumą. Ją galite rasti čia.