Sąžininga verslo paskola

Finansavimas be žvaigždučių

Kodėl verta imti verslo paskolą iš „Noviti finance“?

 • Paskolos iki 50 000 Eur be turto įkeitimo.
 • Paskolos terminas - iki 36 mėn.
 • Fiksuotos palūkanos visą paskolos laikotarpį.
 • Imant investicinę paskolą susigrąžinti dalį sumokėtų palūkanų per INVEGĄ.
 • Užklupus netikėtumams 2 kartus nemokamai galėsime atidėti įmokų mokėjimą (tuo laikotarpiu teks mokėti tik palūkanas).
 • Viskas sąžiningai - lanksčios sąlygos ir jokių paslėptų mokesčių.

Verslo paskolos skaičiuoklė

35 000 €

24 mėn.

Standartinės paskolos sąlygos:
Su INVEGA palūkanų kompensavimu:

0 €

Vid. palūkanų per mėn.

0 €

Vid. mėn. įmoka

0 €

Visų palūkanų suma

0 %

Vid. palūkanų per metus

0 €

Vid. palūkanų per mėn.

0 €

Vid. mėn. įmoka

0 €

Visų palūkanų suma

0 %

Vid. palūkanų per metus

Nepateikiame nemalonių staigmenų

Nepateikiame nemalonių staigmenų

Esame už tai, kad verslo finansavimas būtų skaidrus ir saugus. Todėl mes teikiame tikslius ir aiškius pasiūlymus. Juose nurodome pilnas metines palūkanas ir sutarties mokestį. Pasirašydami sutartį nepateiksime jokių netikėtų sąlygų.

Atidedame sutarties mokestį

Atidedame sutarties mokestį

Suprantame, kad skolinantis svarbus kiekvienas euras. Todėl sutarties mokestį galėsite sumokėti per 3 mėn. nuo paskolos pasirašymo momento.

Nepaliekame bėdoje

Nepaliekame bėdoje

Jei jums kyla finansinių sunkumų, ieškome būdų, kaip situaciją palengvinti. Jei įmokų grąžinimą norėtumėte atidėti, mes nedidinsime palūkanų ir neprašysime papildomų garantijų.

Suteikiame daugiau laiko įmokoms

Suteikiame daugiau laiko įmokoms

Žinome, kad kartais pritrūksta vienos dienos. Jei grąžindami paskolą vėluosite iki dešimt dienų, delspinigių netaikysime.

0 % palūkanų nesėkmės atveju

0 % palūkanų nesėkmės atveju

Nesipelnome iš verslo bėdų. Todėl verslo nesėkmės atveju laiduotojai sumokės tik likutinę skolą – palūkanų iš jų neprašysime.

Siūlome tvarią partnerystę

Siūlome tvarią partnerystę

Mes padedame tada, kai labiausiai reikia, patariame ar verta skolintis ir kokią sumą. Aktyviai prisidedame prie valstybės paramos priemonių verslui kūrimo ir įgyvendinimo.

Ar galite gauti finansavimą?

Verslo paskolas teikiame nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar sektoriaus, kuriame ji veikia. Svarbiausia, kad:

 • Jūsų įmonė aktyviai veiktų bent 3 mėnesius, o įmonės mėnesinė apyvarta siektų bent 5 000 EUR.
 • Jūsų įmonė veikia kaip uždaroji akcinė bendrovė (UAB), mažoji bendrija (MB), individuali įmonė (IĮ), žemės ūkio bendrovė (ŽŪB), viešoji įmonė (VšĮ) arba jūs esate ūkininkas ir galite pagrįsti savo pajamas dokumentais.
 • Jūsų įmonės kredito istorija yra gera, o finansinė būklė tvari. O jūs, kaip įmonės savininkas, atsakingai žiūrite į savo įsipareigojimus ir turite gerą asmeninę kredito istoriją.

Kaip susigrąžinti palūkanas?

 • Palūkanų kompensavimo priemonę įgyvendina valstybės valdoma finansų įstaiga INVEGA („Investicijų ir verslo garantijos“). Norėdami susigrąžinti sumokėtas palūkanas, apsilankykite INVEGOS puslapyje ir ten užpildykite paraišką (instrukciją rasite čia).
 • Jeigu turite klausimų dėl palūkanų kompensavimo ar kyla sunkumų pildant palūkanų kompensavimo paraišką, kreipkitės į mus – mielai pakonsultuosime ir patarsime, kaip lengvai ir greitai atgauti palūkanas.
 • Mūsų pateiktoje skaičiuoklėje galite matyti, kiek jums kainuos paskola, jeigu pasinaudosite INVEGOS palūkanų kompensavimo priemone.
Pildyti paraišką

Sėkmingai vystykite savo verslą su Europos Investicinio fondo (EIF) garantuojama paskola!

Paskolas nedidelėms įmonėms teikiame bendradarbiaudami su Europos Investiciniu Fondu (EIF) pagal Europos Sąjungos užimtumo ir socialinių inovacijų programą (EaSI). Ši garantijų priemonė yra skirta mikrofinansavimui ir socialiniam verslumui skatinti. Vienas iš svarbiausių jos tikslų – didinti finansavimo prieinamumą pažeidžiamoms grupėms, norinčioms pradėti savo verslą, įkurti mikroįmones ir socialines įmones, tiek pradiniame, tiek verslo plėtros etape.

Sužinoti daugiau apie EIF programą galite čia.

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia pagal jūsų poreikius pritaikyti svetainės veikimą ir pagerina naršymo kokybę. Slapukai renkami ir statistiniais bei rinkodariniais tikslais. Paspaudę „Sutinku“ arba toliau naršydami svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus rasite „Noviti Finance“ Privatumo ir slapukų politikoje.

Privatumo ir slapukų politika