Skolinkitės verslui dabar, o įmokas atidėkite iki gegužės

2022-11-02

„Noviti Finance“ įmonėms, norinčioms pasiskolinti verslo plėtrai arba apyvartinėms lėšoms, siūlo galimybę paskolos įmokų mokėjimą atidėti iki šildymo sezono pabaigos. Tai reiškia, kad, pasiėmus paskolą lapkričio mėnesį, pirmą įmoką bus galima pradėti mokėti 2023 metų gegužę, o atidėjimo laikotarpiu reikės mokėti tik palūkanas.

„Augant veiklos kaštams, paskolos, kurios šiuo metu vis dar yra pigesnės už infliaciją, gali būti išeitis smulkiajam verslui, nenorinčiam sustabdyti savo veiklos arba keisti verslo planų. Tačiau paskolos mokėjimas vis tiek yra išlaidų eilutė, kuri šildymo sezono metu tampa dar vienu galvos skausmu. Pasinaudojus paskolos mokėjimo atidėjimu tuomet, kai verslo išlaidos didžiausios, pakanka mokėti tik palūkanas. Jos yra fiksuotos ir visą sutarties laikotarpį nesikeis, nepaisant Europos Centrinio Banko paskutiniu metu didinamos bazinės palūkanų normos“, – kalba „Noviti Finance“ vadovas Linas Armalys.

Primename, kad šiuo metu vis dar veikia „Invegos“ priemonė „Palūkanų kompensavimas“, kuri leidžia įmonėms susigrąžinti didelę dalį sumokėtų palūkanų ir taip padengti išaugusias išlaidas. 9 iš 10 „Noviti Finance“ klientų, kurie kreipėsi į „Invegą“, gavo palūkanų kompensacijas.

L. Armalys tikisi, kad paskolos mokėjimų atidėjimas taps svaria pagalba smulkiesiems verslininkams, kurie susikūrė verslą tam, kad dirbtų „sau”, turi planų toliau jį auginti, įsigyti medžiagų ir įrangos, tačiau yra gąsdinami žiemos laiku išaugsiančių veiklos kaštų.

Nuo 2016 metų Lietuvoje ir Latvijoje veikianti bendrovė „Noviti Finance“ turi daugiau kaip 1800 klientų. Didžioji jų dalis yra nedidelės įmonės, turinčios iki 10 darbuotojų.

Mūsų partneriai

European Commission logo
Invega logo
EIF logo
EBRD logo
Žinių radijas logo
BNI logo