Naujienos ir patarimai

Įžvalgos, naujienos ir aktuali informacija smulkaus verslo atstovams

Prie „Noviti Finance“ valdybos prisijungia „Helenos“ fondo atstovas Michal Radziwill

2021-07-19

Ne bankinis verslo finansuotojas „Noviti Finance“ ir toliau stiprina savo pozicijas tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkose – prie birželio mėnesį 700 tūkst. eurų investicijas pritraukusios bendrovės valdybos jungiasi Briuselyje įsikūrusio investicijų fondo „Helenos“ atstovas Michal Radziwill, padėsiantis užtikrinti Lietuvos finansuotojo plėtrą ir tvarų augimą.

„Michal turi sėkmingą ilgametę patirtį ne tik investavimo ir verslo vystymo srityje, bet ir dirbant tiesiogiai su smulkaus verslo kreditavimu. Jo atėjimas į mūsų valdybą atveria galimybes pasisemti patirties, padėsiančios augti sparčiau ir efektyviau, o Michal ekspertinės žinios padės mums smulkaus ir vidutinio verslo atstovams pasiūlyti finansavimą dar palankesnėmis sąlygomis“, – teigia „Noviti Finance“ vadovas Linas Armalys.

Naujasis valdybos narys baigė Ekonomikos ir finansų katedrą Institut d’Etudes Politiques, žymiame Paryžiaus socialinių mokslų institute, o patirtį kaupė įvairiose finansų ir audito sričių įmonėse, tarptautinėse korporacijose, tokiose kaip „Deloitte & Touche“ ir „Mazars“.

Devyniolika metų Michal Radziwill vadovavo Lenkijos socialinio ir ekonominio investavimo kompanijai „TISE SA“, kuri yra dukterinė Prancūzijos banko „Credit Cooperatif“ įmonė. „TISE SA“ yra viena pagrindinių paskolų tarpininkių Lenkijoje, daugiausiai dirbanti su įvairiomis Europos Sąjungos programomis, remiančiomis smulkųjį verslą ir socialinę ekonomiką.

„Dirbdamas įvairiose tarptautinėse finansinėse institucijose daugiausia savo dėmesio skiriu finansavimo labai mažam, mažam ir vidutiniam verslui skatinimui. Parama šioms įmonėms ypač aktuali ir svarbi, nes jų poveikis kiekvienos visuomenės gerovei akivaizdus. Todėl man labai įdomu prisidėti prie tokius pačius tikslus keliančio ir prie vieno sparčiausiai augančio ne bankinio finansuotojo Lietuvoje, su kuriuo jau esame suplanavę svarbių darbų, siekiant tvaraus augimo“, – teigia naujasis „Noviti Finance“ valdybos narys.

Michal Radziwill prie lietuviško ne bankinio finansuotojo valdybos prisijungė po tai, kai į „Noviti Finance“ investavo Belgijos privataus kapitalo fondas „Helenos“, valdomas investicijų valdytojo „Inpulse“. Vienas iš jo administratorių ir yra Michal Radziwill.

„Helenos“ yra pirmasis privataus kapitalo finansinės įtraukties fondas Europoje. Šis fondas palaiko potencialą turinčių naujų ūkinių komercinių vienetų, mažo ir vidutinio dydžio finansinių institucijų augimą, orientuojantis į mikro ir socialines įmones. Pagrindinis „Helenos“ tikslas – pagerinti verslininkų galimybes pasinaudoti jiems tinkamomis finansinėmis paslaugomis, siekiant kurti darbo vietas ir darbuotojų gerovę.

Be naujai prisijungusio Michal Radziwill, „Noviti Finance“ valdybai priklauso įmonės įkūrėjas ir vadovas Linas Armalys, „Orion securities“ investicinės bankininkystės vadovas Karolis Pikūnas, „Google“ vadovas Baltijos šalims Vytautas Kubilius ir antrepreneris, „JobRely“ bendraįkūrėjas Vytautas Kaikaris.

Mūsų partneriai