Išdalinti „Verslo genas 2023“ apdovanojimai: išskirtinis dėmesys – tvariam verslui

2023-09-21

Portalo lrytas.lt projektas „Verslo genas“, skirtas garsinti smulkaus ir vidutinio verslo atstovus Lietuvoje, septintą kartą paskelbė nugalėtojus.

Nuo vienerių iki dešimties metų sėkmingai veikiantys verslai apdovanoti šiose nominacijose: „Už drąsą rizikuoti“, „Tvarus verslas“, „Už mokslo ir žinių įgyvendinimą versle“, „Metų atradimas“, „Šeimos verslas“, „Socialinis verslas“. Juos rinko patyrusi komisija. Savo balsą atidavė ir portalo skaitytojai, išrinkę „Lrytas.lt skaitytojų favoritų“ titulo vertus verslus.

Būdami „Verslo geno“ partneriai, „Noviti Finance“ įteikė apdovanojimą nominacijai „Šeimos verslas“, kuri atiteko lietuviškos taktinės ekipuotės gamintojai „Matuza Tactical“ iš Biržų. Kadangi Tautvydas Matuzevičius kariuomenėje tarnauja daugiau nei 20 metų, jis puikiai žino, ką kariui reiškia gera taktinė ekipuotė. Iš pradžių jis gautą vis pats pasitobulindavo ar pasisiūdavo naują, vėliau prašymų sulaukė ir iš kolegų, taip paklausai vis augant jis nusprendė iš to net sukurti savo verslą.

„Visai neseniai mama manęs paklausė: sūnau, kodėl jauni žmonės taip nori tapti verslininkais? O aš atsakiau, kad tai pati šauniausia profesija. Kai aš dar mokiausi mokykloje, visi verslininkus įsivaizdavo labai keistai, su dideliais sentimentais pinigams. Bet džiaugiuosi, kad tas požiūris dabar keičiasi. Esami laimėtojai tai įrodo. Smulkių verslų atveju labai gražu ir tai, kad žmonių poreikiai tampa jų verslais. Tad ačiū visiems verslininkams, kurie gerina mūsų gyvenimą“, – įteikdamas apdovanojimą sakė „Noviti Finance“ vadovas Linas Armalys.

Visą straipsnį skaitykite: Išdalinti „Verslo genas 2023“ apdovanojimai: išskirtinis dėmesys – tvariam verslui

Mūsų partneriai

European Commission logo
Invega logo
EIF logo
EBRD logo
Žinių radijas logo
BNI logo