Naujienos ir patarimai

Įžvalgos, naujienos ir aktuali informacija smulkaus verslo atstovams

Verslo paskola teikiame ir dirbantiems pagal individualią veiklą

2022-11-14

Individualios veiklos pažyma ar verslo liudijimas – ne kliūtis gauti verslo paskolą.

Alternatyvus nebankinis verslo finansuotojas „Noviti finance“ nuo šiol teikia verslo paskolas individualia veikla užsiimantiems asmenims, dirbantiems su individualios veiklos pažyma ar verslo liudijimu. Naujas produktas sukurtas siekiant spręsti sunkumus, su kuriais iki šiol susiduria dirbantys sau asmenys, norintys gauti savo verslo poreikius atitinkantį finansavimą.

Tradiciniai bankai specialių produktų smulkiesiems verslininkams, dirbantiems su individualios veiklos pažyma arba verslo liudijimu, kol kas neturi ir gali pasiūlyti tik fiziniams asmenims pritaikytus produktus, tokius kaip vartojimo paskolos arba kreditinės kortelės. Be to, savarankiškai dirbančiųjų veikla bankuose įprastai vertinama griežčiau nei dirbančiųjų samdomą darbą ar verslo įmonių, o paskolų sąlygos jiems nėra itin palankios, pavyzdžiui, prašoma įkeisti asmeninį turtą.

„Su individualios veiklos pažyma arba verslo liudijimu dirbančių smulkiųjų verslininkų skaičius nuolat auga. Jie siekia ne tik palaikyti stabilią veiklą sunkmečiu, bet ir turi verslo plėtros ambicijų bei idėjų, kurioms įgyvendinti reikalingas finansavimas. Kad patenkintume dirbančių sau verslininkų poreikius, sukūrėme jiems pritaikytą skaidrų ir saugų produktą su galimybe pasinaudoti verslui priklausančiomis privilegijomis, tokiomis kaip mokėjimų atidėjimas bei palūkanų kompensavimas“, – kalba „Noviti finance“ vadovas Linas Armalys.

Smulkieji verslininkai, dirbantys su individualios veiklos pažyma arba verslo liudijimu, „Noviti finance“ gali gauti iki 50 tūkst. eurų verslo paskolą laikotarpiui iki 36 mėn. be turto įkeitimo. Kaip ir įmonėms, taip ir dirbantiems savarankiškai, siūloma skolintis už fiksuotas palūkanas. Norint gauti verslo paskolą tereikia internetu užpildyti paraišką. Paraiškos teikimas ir jos vertinimas nieko nekainuoja. Turint visą reikiamą informaciją sprendimą dėl paskolos priimame labai greitai – vos per 1 darbo dieną.

Imdami verslo paskolą, dirbantieji sau taip pat gali pasinaudoti „Noviti finance“ siūlomu paskolos įmokų mokėjimo atidėjimu. O pasiskolinę investicijoms gali pasinaudoti „Invegos“ priemone „palūkanų kompensavimas“.

Mūsų partneriai